Президентът на Барселона Жоан Лапорта нахлул в съдийската стая след мача от 9-ия кръг на Ла Лига с Реал Мадрид (1:3), съобщава „Marca“.
„Когато мачът приключи и съдийският екип беше в съблекалнята, президентът на Барселона Жоан Лапорта влезе в стаята и многократно поиска разяснения относно определени ситуации по време на мача. В тази връзка той беше помолен да напусне и нямаше повече напрежение“, написа съдията Хосе Мария Санчес Мартинес в доклад, цитиран от БТА.
Лапорта е бил недоволен от факта, че на каталунците не бе отсъдена дузпа за нарушение Роберт Левандовски в 75-ата минута, както и за наказателния удар в 90-ата минута, когато Ерик Гарсия бе санкциониран за играта си срещу Родриго.
Барселона е на второ място с 22 точки в 9 мача, като футболистите на Шави допуснаха първо поражение от началото на надпреварата в Ла Лига.








17-годишна родилка в тежко състояние е транспортирана с въздушна линейка до София
Кейт Бланшет представи в ЕП регистър за защита от AI (+СНИМКИ)
Катастрофа с трима загинали затвори АМ "Тракия" край Ямбол
Бащата на загиналата в Угърчин: Лежеше на плочките с дупки по корема ВИДЕО
Бил Гейтс разкри кои са трите жени, с които е имал сексуални афери
Петролът падна до 76 долара, колкото преди войната между САЩ и Иран
Две жени загинаха при катастрофа на пътя Айтос – Карнобат
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Коментари
Напиши коментар15:47 | 23 апр 2024 г.
14:19 | 17 окт 2022 г.
12:10 | 17 окт 2022 г.
11:42 | 17 окт 2022 г.
10:28 | 17 окт 2022 г.
Напиши коментар